Teknoloji Harikası Nano-Ortopedik Yataklar Uyku Konforu Sağlıyor!

Kullanıcıları için “kaliteli uyku” yatırımlarıyla dikkat çeken Royal Lüks Bedding, uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı ürün geliştirme çalışmaları sonucunda hazırladığı yeni teknolojili ürünleri ile dikkat çekiyor.

Royal Lüks Bedding Genel Müdürü İbrahim Avcılar, kişiye özel yatak çözümleriyle uyku konforunu sağlamak adına çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek “ Yatırımlarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. Kayseri’de bulunan fabrikamızda torba yay tesisini kurarak bu alanda kullanıcılara farklı bir uyku deneyimi sunmayı hedefledik” dedi. 

“Torba Yay Sistemi ile Yatakta İnovasyon Yaptık”

Bundan önceki yıllarda kullanıcıların yatak satın alma alışkanlıklarının günümüze oranla bu denli özenli olmadığını belirten İbrahim Avcılar, “Geldiğimiz noktada bireylerin uyku konforunu daha da arttıracak ve kaliteli bir uyku deneyimi sunacak ürünler geliştiriyor ve böylece her geçen yıl kullanıcılarımızın beklentilerini de yükseltiyoruz. Araştırmalar ortalama bir insan tüm hayatının üçte birini uyuyarak geçiriyor. İyi bir uyku ise kişilerin hayat kalitesini, çalışma hayatındaki verimliğini, okuldaki konsantrasyonunu arttırıyor ve aynı zamanda güne daha iyi bir başlangıç yapmasını sağlıyor. Royal Lüks Bedding olarak biz de buradan hareketle ürün geliştirme çalışmalarımızı yönetiyoruz” diye ifade etti.

Yeni Teknoloji Visco Modeller Royal Lüks Bedding Koleksiyonlarında

Royal Lüks Bedding Genel Müdürü İbrahim Avcılar, “Yatak modellerimizde kullandığımız bir başka özellik visco elastik süngerler, anti bakteriyel ve anti septik ürünlerdir. Mikroskobik hafıza hücreleri ‘memory foam’ özelliği ile etkiye tepki gösteren, açık hücreli, ağırlık ve ısıya hassas özel bir yatak ürünüdür. Astronot kıyafetlerinde visco sünger kullanılmaktadır. NASA tarafından, astronotların vücutlarına binen yük ve basıncı azaltmak amacı ile yapılan deneyler sonucunda bulunan bir teknolojidir. Viskoelastik süngerlerin, belirgin özellikleri; uyku kalitesine etki eden, ısı ve ağırlık ile birlikte vücut şekline en uygun konforu sağlamasıdır” diye ifade etti.

 “Nano-Ortopedik Yaylı Yataklar İle Uyku Konforu Sağladık”

Türkiye’de 3 milyar dolarlık bir pazar oluşturan yatak sektörünün önde gelen markalarından biri olma yolunda ilerleyen Royal Lüks Bedding, üretim hacmiyle, tesisleriyle, ar-ge yatırımlarıyla ve hem kaliteli hem de katma değerli ürün gruplarıyla Kayseri mobilyasını hem Türkiye’de hem de dünyada temsil ediyor. Yeni geliştirdiği nano-ortopedik teknolojisi ile çocuk yataklarında uyku deneyimini en üst seviyeye çıkaracak geliştirmeler yapıldı

Genel Müdür İbrahim Avcılar, “Türkiye’nin belli noktalarında bulunan satış noktalarında bulunan ürünlerimizle, dijital platformlara yönelik yaptığımız yatırımlarla kapasitemizi her geçen gün arttırmaktayız.. 2022 yılı için yeni mağaza açma hedefimiz yanında özellikle ABD ve Avrupa pazarında önemli yatırım hedeflerimiz bulunuyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/royalluksbedding/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/royalluksbedding/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107